RGC1P23AA30E
제조업체 부품 번호:
RGC1P23AA30E
제조업체/브랜드:
Carlo Gavazzi
설명의 일부:
SSR I IN PS 230V 30A 800VP
재고 상태:
1
제조사 :
Carlo Gavazzi
제품 카테고리 :
접촉기(솔리드 스테이트)
Circuit :
SPST-NO (1 Form A)
Load Current :
30 A
Mounting Type :
Chassis Mount, DIN Rail
Output Type :
AC, Proportional Control
Package / Case :
SSR with Integrated Heat Sink
Product Status :
Active
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage - Input :
4 ~ 20mA
Voltage - Load :
85 ~ 265V