9290-12-00TR
제조업체 부품 번호:
9290-12-00TR
제조업체/브랜드:
Coto Technology
설명의 일부:
RELAY RF SPST-NO 500MA 12V
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Coto Technology
제품 카테고리 :
고주파(RF) 계전기
Coil Current :
20 mA
Coil Type :
Non Latching
Coil Voltage :
12VDC
Contact Form :
SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) :
500 mA
Features :
Magnetic Shield
Mounting Type :
Surface Mount
Must Operate Voltage :
9 VDC
Must Release Voltage :
1 VDC
Operate Time :
0.4 ms
Operating Temperature :
-20°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Release Time :
0.1 ms
Switching Voltage :
200VAC, 200VDC - Max