K3-18ND10 180
제조업체 부품 번호:
K3-18ND10 180
제조업체/브랜드:
Benedict GmbH
설명의 일부:
CONTACTOR 18A N/O AUX 180AC COIL
재고 상태:
13
제조사 :
Benedict GmbH
제품 카테고리 :
접촉기(전자기계식)
Coil Voltage :
180VAC
Contact Form :
3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) :
18 A
Features :
Auxiliary Contacts
Mounting Type :
Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage :
Must Release Voltage :
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
600V