FM200CAXXX
제조업체 부품 번호:
FM200CAXXX
제조업체/브랜드:
TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
설명의 일부:
FM200CAXXX=CONTACTOR,3PST-NO,
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
제품 카테고리 :
접촉기(전자기계식)
Coil Voltage :
115VAC
Contact Form :
3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current) :
200 A
Features :
Mounting Type :
Chassis Mount
Must Operate Voltage :
57.5 VAC
Must Release Voltage :
11.5 VAC
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
750VAC, 60VDC - Max
Termination Style :
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)