CLM2B12240
제조업체 부품 번호:
CLM2B12240
제조업체/브랜드:
Siemens
설명의 일부:
CONTACTOR LTG M-HELD,20A,12NO,24
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Siemens
제품 카테고리 :
접촉기(전자기계식)
Coil Voltage :
208 ~ 240VAC
Contact Form :
12PST-NO (12 Form A)
Contact Rating (Current) :
20 A
Features :
Auxiliary Contacts
Mounting Type :
Chassis Mount
Must Operate Voltage :
Must Release Voltage :
Operating Temperature :
Product Status :
Active
Switching Voltage :
600VAC - Max