LEN04C012208B
제조업체 부품 번호:
LEN04C012208B
제조업체/브랜드:
Siemens
설명의 일부:
CONTACTOR,LTG,EH,N4X,30A,12NO,20
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Siemens
제품 카테고리 :
접촉기(전자기계식)
Coil Voltage :
208VAC
Contact Form :
12PST-NO (12 Form A)
Contact Rating (Current) :
30 A
Features :
Auxiliary Contacts
Mounting Type :
Chassis Mount
Must Operate Voltage :
176.8 VAC
Must Release Voltage :
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
600VAC - Max