LCE01C407480A
제조업체 부품 번호:
LCE01C407480A
설명의 일부:
CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,4NC,7NO,
Coil Voltage :
460 ~ 480VAC
Contact Form :
11PST-7NO/4NC (7 Form A, 4 Form B)
Contact Rating (Current) :
30 A
Operating Temperature :
-25°C ~ 40°C
Switching Voltage :
600VAC - Max