LCE00C407347A
제조업체 부품 번호:
LCE00C407347A
설명의 일부:
CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,4NC,7N
Coil Voltage :
347VAC
Contact Form :
11PST-7NO/4NC (7 Form A, 4 Form B)
Contact Rating (Current) :
30 A
Must Operate Voltage :
295 VAC
Must Release Voltage :
Operating Temperature :
-25°C ~ 40°C
Switching Voltage :
600VAC - Max