P40P47A13P1-240
제조업체 부품 번호:
P40P47A13P1-240
설명의 일부:
RELAY CONTACTOR 4PST 40A 240V
재고 상태:
재고 없음
Coil Voltage :
240VAC
Contact Form :
4PST-NO (DM) (4 Form X)
Contact Rating (Current) :
40 A
Must Operate Voltage :
177 VAC
Must Release Voltage :
Operating Temperature :
-55°C ~ 65°C
Switching Voltage :
600VAC - Max
Termination Style :
Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)