LCE02C401277A
제조업체 부품 번호:
LCE02C401277A
설명의 일부:
CONTACTOR,LTG,EH,N12,30A,4NC,1NO
Coil Voltage :
277VAC
Contact Form :
5PST-1NO/4NC (1 Form A, 4 Form B)
Contact Rating (Current) :
30 A
Must Operate Voltage :
235.45 VAC
Must Release Voltage :
Operating Temperature :
-25°C ~ 40°C
Switching Voltage :
600VAC - Max