IHV200HDANA
제조업체 부품 번호:
IHV200HDANA
제조업체/브랜드:
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
설명의 일부:
RELAY CONTACTOR SPST 200A 48V
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
제품 카테고리 :
접촉기(전자기계식)
Coil Voltage :
48 ~ 72VDC
Contact Form :
SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current) :
500 A
Features :
Auxiliary Contacts, Sealed - Hermetically
Mounting Type :
Chassis Mount
Must Operate Voltage :
32 VDC
Must Release Voltage :
18 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
900VDC - Max