CC32SA208-60HZ
제조업체 부품 번호:
CC32SA208-60HZ
제조업체/브랜드:
Carlo Gavazzi
설명의 일부:
RLY CONT 3P 208V 60HZ 2NO/2NC
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Carlo Gavazzi
제품 카테고리 :
접촉기(전자기계식)
Coil Voltage :
208VAC
Contact Form :
3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) :
32 A
Features :
Auxiliary Contacts
Mounting Type :
Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage :
176.8 VAC
Must Release Voltage :
62.4 VAC
Operating Temperature :
-5°C ~ 60°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
690VAC - Max