CC18/4SA208-60HZ
제조업체 부품 번호:
CC18/4SA208-60HZ
제조업체/브랜드:
Carlo Gavazzi
설명의 일부:
RLY CONT 4P 208V 60HZ NO AUX
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Carlo Gavazzi
제품 카테고리 :
접촉기(전자기계식)
Coil Voltage :
208VAC
Contact Form :
4PST-NO (4 Form A)
Contact Rating (Current) :
18 A
Features :
Auxiliary Contacts
Mounting Type :
Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage :
176.8 VAC
Must Release Voltage :
62.4 VAC
Operating Temperature :
-5°C ~ 60°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
690VAC - Max