300-S40N30D00
- 제조업체 부품 번호:
- 300-S40N30D00
- 제조업체/브랜드:
- c3controls
- 설명의 일부:
- NR 40A 3P 120V 60HZ/110V 50HZ
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- c3controls
- 제품 카테고리 :
- 접촉기(전자기계식)
- Coil Voltage :
- 120VAC
- Contact Form :
- 3PST-NO (3 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 40 A
- Features :
- Mounting Type :
- Chassis Mount, DIN Rail
- Must Operate Voltage :
- Must Release Voltage :
- Active
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max