DCNLR200NB24
제조업체 부품 번호:
DCNLR200NB24
재고 상태:
20
Coil Voltage :
24VDC
Contact Rating (Current) :
200 A
Must Operate Voltage :
18 VDC
Must Release Voltage :
2 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Switching Voltage :
60VDC - Max