DCNLR200NB12
제조업체 부품 번호:
DCNLR200NB12
재고 상태:
15
Coil Voltage :
12VDC
Contact Rating (Current) :
200 A
Must Operate Voltage :
9 VDC
Must Release Voltage :
1 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Switching Voltage :
60VDC - Max