DCNLB200NB48
제조업체 부품 번호:
DCNLB200NB48
설명의 일부:
CVP RELAY
재고 상태:
재고 없음
Coil Voltage :
48VDC
Contact Form :
SPST-NC (1 Form B)
Contact Rating (Current) :
200 A
Must Operate Voltage :
30 VDC
Must Release Voltage :
4 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
60VDC - Max