DCNLR100NB48
제조업체 부품 번호:
DCNLR100NB48
재고 상태:
30
Coil Voltage :
48VDC
Contact Rating (Current) :
100 A
Must Operate Voltage :
36 VDC
Must Release Voltage :
4 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Switching Voltage :
60VDC - Max