DCNLR100NB12
제조업체 부품 번호:
DCNLR100NB12
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
CVP RELAY
재고 상태:
20
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
접촉기(전자기계식)
Coil Voltage :
12VDC
Contact Form :
SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) :
100 A
Features :
Mounting Type :
Chassis Mount
Must Operate Voltage :
9 VDC
Must Release Voltage :
1 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
60VDC - Max