B88269X2240C11
제조업체 부품 번호:
B88269X2240C11
제조업체/브랜드:
EPCOS (TDK)
설명의 일부:
HVC200A-24E / 200A 24 V DUAL COI
재고 상태:
1
제조사 :
EPCOS (TDK)
제품 카테고리 :
접촉기(전자기계식)
Coil Voltage :
24VDC
Contact Form :
SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) :
200 A
Features :
Sealed - Hermetically
Mounting Type :
Chassis Mount
Must Operate Voltage :
18 VDC
Must Release Voltage :
2 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
1000VDC - Max