DCNHR100PF24
제조업체 부품 번호:
DCNHR100PF24
설명의 일부:
CVP RELAY
재고 상태:
재고 없음
Coil Voltage :
24VDC
Contact Form :
SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) :
100 A
Must Operate Voltage :
16.8 VDC
Must Release Voltage :
2.4 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
900VDC - Max