GDP903L120V
제조업체 부품 번호:
GDP903L120V
제조업체/브랜드:
Carlo Gavazzi
설명의 일부:
3P DPC LUG TERM 90A 120VAC
재고 상태:
16
제조사 :
Carlo Gavazzi
제품 카테고리 :
접촉기(전자기계식)
Coil Voltage :
120VAC
Contact Form :
3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) :
90 A
Features :
Mounting Type :
Chassis Mount
Must Operate Voltage :
102 VAC
Must Release Voltage :
24 VAC
Operating Temperature :
-5°C ~ 40°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
277VAC - Nom
Termination Style :
Box Lug, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)