GDP603L220V
제조업체 부품 번호:
GDP603L220V
설명의 일부:
3P DPC LUG TERM 60A 220VAC
재고 상태:
재고 없음
Coil Voltage :
220VAC
Contact Form :
3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) :
60 A
Must Operate Voltage :
187 VAC
Must Release Voltage :
44 VAC
Operating Temperature :
-5°C ~ 40°C
Switching Voltage :
277VAC - Nom
Termination Style :
Box Lug, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)