3RH21221AN20
제조업체 부품 번호:
3RH21221AN20
제조업체/브랜드:
Siemens
설명의 일부:
CONTACTOR RELAY 2NO+2NC AC 220V
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Siemens
제품 카테고리 :
접촉기(전자기계식)
Coil Voltage :
220VAC
Contact Form :
4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B)
Contact Rating (Current) :
10 A
Features :
Auxiliary Contacts
Mounting Type :
Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage :
187 VAC
Must Release Voltage :
Operating Temperature :
-25°C ~ 60°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
690VAC - Max