GMD-9M-10-DC24V
제조업체 부품 번호:
GMD-9M-10-DC24V
제조업체/브랜드:
Altech Corporation
설명의 일부:
MINI CONTACTOR9A380440V 3P1 NO 2
재고 상태:
5
제조사 :
Altech Corporation
제품 카테고리 :
접촉기(전자기계식)
Coil Voltage :
24VDC
Contact Form :
3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) :
20 A
Features :
Auxiliary Contacts
Mounting Type :
Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage :
19.2 VDC
Must Release Voltage :
2.4 VDC
Operating Temperature :
-5°C ~ 40°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
600VAC - Max