GMC-9M-10-AC120V
제조업체 부품 번호:
GMC-9M-10-AC120V
제조업체/브랜드:
Altech Corporation
설명의 일부:
MINI CONTACTOR 9A380440V 3P1NO12
재고 상태:
1
제조사 :
Altech Corporation
제품 카테고리 :
접촉기(전자기계식)
Coil Voltage :
120VAC
Contact Form :
3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) :
20 A
Features :
Auxiliary Contacts
Mounting Type :
Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage :
96 VAC
Must Release Voltage :
36 VAC
Operating Temperature :
-5°C ~ 40°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
600VAC - Max