GMD-12M-10-DC12V
- 제조업체 부품 번호:
- GMD-12M-10-DC12V
- 설명의 일부:
- MINI CONTACTOR12A380440V 3P1 NO
- 재고 상태:
- 재고 없음
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Rating (Current) :
- 20 A
- Must Operate Voltage :
- 9.6 VDC
- Must Release Voltage :
- 1.2 VDC
- Operating Temperature :
- -5°C ~ 40°C
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max