AZ9711-1C-12DSET
제조업체 부품 번호:
AZ9711-1C-12DSET
설명의 일부:
45A AUTOMOTIVE RELAY
재고 상태:
재고 없음
제품 카테고리 :
자동차 계전기
Coil Current :
100 mA
Coil Type :
Non Latching
Coil Voltage :
12VDC
Contact Form :
SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) :
30 A
Features :
Sealed - Fully
Mounting Type :
Through Hole
Must Operate Voltage :
9 VDC
Must Release Voltage :
0.7 VDC
Operate Time :
5 ms
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C