AZ988-1AT-12DEC3
제조업체 부품 번호:
AZ988-1AT-12DEC3
제조업체/브랜드:
American Zettler
설명의 일부:
30A AUTOMOTIVE RELAY
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
American Zettler
제품 카테고리 :
자동차 계전기
Coil Current :
133.3 mA
Coil Type :
Non Latching
Coil Voltage :
12VDC
Contact Form :
SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) :
30 A
Features :
Sealed - Fully
Mounting Type :
Through Hole
Must Operate Voltage :
7.2 VDC
Must Release Voltage :
1.2 VDC
Operate Time :
10 ms
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C