DCNEVT500-BA
제조업체 부품 번호:
DCNEVT500-BA
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
CONTACTOR 500A 1800V 12VIN
재고 상태:
3
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
접촉기(전자기계식)
Coil Voltage :
12VDC
Contact Form :
SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current) :
500 A
Features :
Auxiliary Contacts
Mounting Type :
Chassis Mount
Must Operate Voltage :
9.9 VDC
Must Release Voltage :
2 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C