CM1F-R-24V
제조업체 부품 번호:
CM1F-R-24V
제조업체/브랜드:
Panasonic
설명의 일부:
CM RELAY 1 FORM C 24V
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Panasonic
제품 카테고리 :
자동차 계전기
Coil Current :
75 mA
Coil Type :
Non Latching
Coil Voltage :
24VDC
Contact Form :
SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) :
15 A
Features :
Resistor, Sealed - Flux Protection
Mounting Type :
Socketable
Must Operate Voltage :
14 VDC
Must Release Voltage :
2.4 VDC
Operate Time :
10 ms
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Release Time :
10 ms
Switching Voltage :
28VDC - Nom