PC537-1C-12H-X
제조업체 부품 번호:
PC537-1C-12H-X
제조업체/브랜드:
Picker Components
설명의 일부:
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Picker Components
제품 카테고리 :
자동차 계전기
Coil Current :
47.2 mA
Coil Type :
Non Latching
Coil Voltage :
12VDC
Contact Form :
SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) :
Features :
Mounting Type :
Through Hole
Must Operate Voltage :
6.9 VDC
Must Release Voltage :
1.5 VDC
Operate Time :
4 ms
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Product Status :
Active
Release Time :
1.5 ms
Switching Voltage :
28VDC - Max