GDP402S220V
제조업체 부품 번호:
GDP402S220V
설명의 일부:
2P DPC SCRW TERM 40A 220VAC
재고 상태:
18
Coil Voltage :
220VAC
Contact Form :
DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current) :
40 A
Must Operate Voltage :
187 VAC
Must Release Voltage :
44 VAC
Operating Temperature :
-5°C ~ 40°C
Switching Voltage :
277VAC - Nom
Termination Style :
Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)