POE-24I-EU
- 제조업체 부품 번호:
- POE-24I-EU
- 제조업체/브랜드:
- TE Connectivity Laird
- 설명의 일부:
- POE INJECTOR 19.2W 24V DESKTOP
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- TE Connectivity Laird
- 제품 카테고리 :
- PoE(Power over Ethernet)
- Approval Agency :
- CE, EN
- Compliance :
- IEEE802.3af
- Current - Output :
- 800 mA
- Data Rate :
- Efficiency :
- 70%
- Features :
- OCP, SCP
- Mounting Type :
- Desktop
- Number of Ports :
- 1
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C
- Power (Watts) - Per Port :
- 19.2W
- Size / Dimension :
- 3.25" L x 3.00" W x 1.50" H (82.6mm x 76.2mm x 38.1mm)
- Standard Number :
- Type :
- Midspan Injector
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 24V