POE60U-1BTE-R
- 제조업체 부품 번호:
- POE60U-1BTE-R
- 제조업체/브랜드:
- PHIHONG USA
- 설명의 일부:
- IEEE802.3BT - POE DESKTOP C14 GI
- 제조사 :
- PHIHONG USA
- 제품 카테고리 :
- PoE(Power over Ethernet)
- Approval Agency :
- cULus, IEC
- Compliance :
- IEEE802.3bt
- Current - Output :
- 1.07 A
- Data Rate :
- Efficiency :
- Level VI
- Features :
- OCP, OVP, SCP
- Mounting Type :
- Desktop
- Number of Ports :
- 1
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 40°C
- Power (Watts) - Per Port :
- 60W
- Size / Dimension :
- 5.51" L x 2.56" W x 1.42" H (140.0mm x 65.0mm x 36.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Midspan Injector
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 56V