LUB105M-150CP
제조업체 부품 번호:
LUB105M-150CP
설명의 일부:
105W LED Driver, UL Listed
재고 상태:
10
Approval Agency :
UL
Current - Output (Max) :
1.05A
Efficiency :
92%
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Power (Watts) :
105 W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
6.05" L x 2.68" W x 1.46" H (153.6mm x 68.0mm x 37.0mm)
Type :
Constant Current, Voltage
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
75 ~ 150 V