LUB075M-062CP
- 제조업체 부품 번호:
- LUB075M-062CP
- 설명의 일부:
- 90-305Vac, 75W CC/CP LED Driver
- 재고 상태:
- 10
- Approval Agency :
- UL
- Current - Output (Max) :
- 1.88A
- Efficiency :
- 89%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 60°C
- Power (Watts) :
- 75 W
- Size / Dimension :
- 5.06" L x 2.68" W x 1.46" H (128.6mm x 68.0mm x 37.0mm)
- Type :
- Constant Current, Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 38 ~ 62V