LUB105M-150C
제조업체 부품 번호:
LUB105M-150C
설명의 일부:
90-305VAC, 105W CC/CP LED DRIVER
재고 상태:
재고 없음
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
1.05A
Efficiency :
92%
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
105 W
Product Status :
Last Time Buy
Size / Dimension :
6.05" L x 2.68" W x 1.46" H (153.6mm x 68.0mm x 37.0mm)
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
75 ~ 150V