LSA075B-024C
제조업체 부품 번호:
LSA075B-024C
제조업체/브랜드:
NetPower Corporation
설명의 일부:
90-305VAC, 75W CV LED DRIVER
재고 상태:
4
제조사 :
NetPower Corporation
제품 카테고리 :
LED 드라이버
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
3.13A
Dimming :
Efficiency :
87%
Features :
OCP, OTP, OVP, SCP
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
75 W
Product Status :
Active
Ratings :
IP67
Size / Dimension :
6.46" L x 2.68" W x 1.54" H (164.0mm x 68.0mm x 39.0mm)
Standard Number :
Termination Style :
Wire Leads
Topology :
AC DC Converter
Type :
Constant Voltage
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
24V