LUB075M-062C
- 제조업체 부품 번호:
- LUB075M-062C
- 제조업체/브랜드:
- NetPower Corporation
- 설명의 일부:
- 90-305VAC, 75W CC/CP LED DRIVER
- 재고 상태:
- 1
- 제조사 :
- NetPower Corporation
- 제품 카테고리 :
- LED 드라이버
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 1.88A
- Dimming :
- Analog, PWM
- Efficiency :
- 89%
- Features :
- OTP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Power (Watts) :
- 75 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP67
- Size / Dimension :
- 5.06" L x 2.68" W x 1.46" H (128.6mm x 68.0mm x 37.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 38 ~ 62V