LUB320M-062CP
제조업체 부품 번호:
LUB320M-062CP
제조업체/브랜드:
NetPower Corporation
설명의 일부:
320W LED Driver, UL Listed
재고 상태:
10
제조사 :
NetPower Corporation
제품 카테고리 :
LED 드라이버
Approval Agency :
UL
Current - Output (Max) :
7.5A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
92%
Features :
OTP, OVP, SCP
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Power (Watts) :
320 W
Product Status :
Active
Ratings :
IP67
Size / Dimension :
9.09" L x 3.86" W x 1.65" H (231.0mm x 98.0mm x 42.0mm)
Standard Number :
Termination Style :
Wire Leads
Topology :
AC DC Converter
Type :
Constant Current, Voltage
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
38 ~ 62V