CCT9W350
제조업체 부품 번호:
CCT9W350
제조업체/브랜드:
Magnitude Lighting
설명의 일부:
9W 350MA DIMMBLE CC LED DRIVER
재고 상태:
85
제조사 :
Magnitude Lighting
제품 카테고리 :
LED 드라이버
Approval Agency :
CSA, UL
Current - Output (Max) :
350mA
Dimming :
ELV, MLV, TRIAC
Efficiency :
82%
Features :
OCP, OTP, OVP, SS
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-30°C ~ 60°C
Power (Watts) :
9 W
Product Status :
Active
Ratings :
IP20
Size / Dimension :
2.16" Dia x 0.86" H (54.9mm x 21.8mm)
Standard Number :
C22.2, UL 8750
Termination Style :
Wire Leads
Topology :
Buck
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
120VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
17 ~ 26V