T356M226M050AS
제조업체 부품 번호:
T356M226M050AS
설명의 일부:
CAP TANT 22UF 20% 50V RADIAL
재고 상태:
재고 없음
Capacitance :
22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1Ohm @ 100kHz
Height - Seated (Max) :
0.740" (18.80mm)
Lead Spacing :
0.200" (5.08mm)
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
M
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.402" Dia (10.20mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
50 V