3023-D-N-500
- 제조업체 부품 번호:
- 3023-D-N-500
- 제조업체/브랜드:
- LEDdynamics, Inc.
- 설명의 일부:
- LED DRIVER CC BUCK 32V 500MA
- 재고 상태:
- 4
- 제조사 :
- LEDdynamics, Inc.
- 제품 카테고리 :
- LED 드라이버
- Approval Agency :
- Current - Output (Max) :
- 500mA
- Dimming :
- Efficiency :
- 95%
- Features :
- SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C
- Power (Watts) :
- 16 W
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.0mm x 21.0mm x 11.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- Buck
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 32V
- Voltage - Input (Min) :
- 5V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 32V (Max)