A009-D-V-2100
- 제조업체 부품 번호:
- A009-D-V-2100
- 제조업체/브랜드:
- LEDdynamics, Inc.
- 설명의 일부:
- LED DRIVER CC BUCK 16V 2.1A
- 재고 상태:
- 74
- 제조사 :
- LEDdynamics, Inc.
- 제품 카테고리 :
- LED 드라이버
- Approval Agency :
- Current - Output (Max) :
- 2.1A
- Dimming :
- Analog, PWM
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C
- Power (Watts) :
- 34 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.20" W x 0.38" H (50.8mm x 30.5mm x 9.5mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- Buck
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 32V
- Voltage - Input (Min) :
- 10V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 16V (Max)