ESM040W-0800-42
제조업체 부품 번호:
ESM040W-0800-42
제조업체/브랜드:
ERP Power
설명의 일부:
LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 800MA
재고 상태:
188
제조사 :
ERP Power
제품 카테고리 :
LED 드라이버
Approval Agency :
cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB
Current - Output (Max) :
800mA
Dimming :
ELV, Triac
Efficiency :
87%
Features :
OCP, OTP, SCP
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-30°C ~ 90°C
Power (Watts) :
34 W
Product Status :
Active
Ratings :
IP20, NEMA 410
Size / Dimension :
4.20" L x 2.37" W x 0.99" H (106.7mm x 60.3mm x 25.2mm)
Standard Number :
Termination Style :
Wire Leads
Topology :
AC DC Converter
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
277VAC
Voltage - Input (Min) :
120VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
28 ~ 42V