ESS020W-0500-32
제조업체 부품 번호:
ESS020W-0500-32
제조업체/브랜드:
ERP Power
설명의 일부:
LED DRIVER CC AC/DC 21-32V 500MA
재고 상태:
553
제조사 :
ERP Power
제품 카테고리 :
LED 드라이버
Approval Agency :
cRUcs, SA, ENEC, FC, CE, CCC, CB, KC, NEMKO, UL, CSA
Current - Output (Max) :
500mA
Dimming :
Analog, ELV, Triac
Efficiency :
87%
Features :
OCP, OTP, SCP
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
Power (Watts) :
16 W
Product Status :
Active
Ratings :
IP64
Size / Dimension :
3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm)
Standard Number :
Termination Style :
Wire Leads
Topology :
AC DC Converter
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
277VAC
Voltage - Input (Min) :
120VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
21 ~ 32V