OWR-081525L-32B
제조업체 부품 번호:
OWR-081525L-32B
제조업체/브랜드:
Ole Wolff Electronics Inc.
설명의 일부:
SPEAKER 32OHM 15MW TOP PT 90.7DB
재고 상태:
2,495
제조사 :
Ole Wolff Electronics Inc.
제품 카테고리 :
스피커
Efficiency - dBA :
90.70
Efficiency - Testing :
15mW/1cm
Efficiency - Type :
Sensitivity
Frequency - Self Resonant :
320Hz
Frequency Range :
100 Hz ~ 20 kHz
Height - Seated (Max) :
0.122" (3.10mm)
Impedance :
32 Ohms
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Material - Cone :
Plastic
Material - Magnet :
Nd-Fe-B
Port Location :
Top
Power - Max :
20 mW
Power - Rated :
15 mW
Product Status :
Active
Ratings :
IEC 60601-1-8
Shape :
Rectangular
Size / Dimension :
0.315" L x 0.591" W (8.00mm x 15.00mm)