VPX283UC320-02
- 제조업체 부품 번호:
- VPX283UC320-02
- 제조업체/브랜드:
- Aegis Power Systems
- 설명의 일부:
- DC-DC POWER SUPPLY, 28VDC INPUT,
- 재고 상태:
- 3
- 제조사 :
- Aegis Power Systems
- 제품 카테고리 :
- DC DC 컨버터
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Current - Output (Max) :
- 25A, 30.3A, 15A, 1.5A, 3A, 1.5A
- Efficiency :
- 90%
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 6
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 320W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input (Max) :
- 50V
- Voltage - Input (Min) :
- 28V
- Voltage - Isolation :
- 1000 V
- Voltage - Output 1 :
- 12V
- Voltage - Output 2 :
- 3.3V
- Voltage - Output 3 :
- 5V