SNDHS250B28
- 제조업체 부품 번호:
- SNDHS250B28
- 제조업체/브랜드:
- Cosel
- 설명의 일부:
- DC/DC CONVERTER 28V 252W
- 재고 상태:
- 4
- 제조사 :
- Cosel
- 제품 카테고리 :
- DC DC 컨버터
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 9A
- Efficiency :
- 86%
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 95°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 252W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 5.00" L x 2.42" W x 1.75" H (127.0mm x 61.5mm x 44.5mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input (Max) :
- 400V
- Voltage - Input (Min) :
- 200V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 28V